Sprzątanie osiedli, budynków oraz hal magazynowych i produkcyjnych

baner_111

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw przemysłowych, a także przetwórczych, w których bardzo istotne jest zachowanie odpowiedniego poziomu czystości. Na liniach produkcyjnych i w halach magazynowych często musi być zapewniona wysoka sterylność i nie można pozwolić sobie na bagatelizowanie zasad higieny. Jesteśmy profesjonalistami i doskonale znamy się na sprzątaniu hal magazynowych i produkcyjnych, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zadbać o tego typu obiekty. Dysponujemy certyfikowanymi środkami chemicznymi oraz nowoczesnym sprzętem czyszczącym, który każdorazowo dopasowujemy do obiektu produkcyjnego czy magazynowego, którym się zajmujemy.

Sprzątanie lokali usługowych i handlowych

Nikt nie przepada za zaniedbanymi, nieestetycznymi miejscami – tyczy się to zarówno osiedli, budynków wielorodzinnych, jak i odwiedzanych lokali. Dlatego, jeśli chcą Państwo zadbać o to, by dany lokal handlowy lub usługowy był pozytywnie odbierany przez Klientów, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy serwis dzienny z opcją interwencji w razie wystąpienia losowej sytuacji. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, takim jak automaty szorująco-zbierające, które dodatkowo podnoszą poziom naszych usług. Dzięki skorzystaniu z oferty sprawią Państwo, że Klienci będą wracać do danego lokalu z czystej przyjemności. Oferujemy również możliwość wykonania usług w czasie zamknięcia obiektu. Proponujemy ponadto usługi polegające na zabezpieczeniu podłóg przed nadmiernym zabrudzeniem (polimeryzacja).

Sprzątanie osiedli i budynków wielorodzinnych

W trosce o komfort wszystkich domowników oraz mieszkańców osiedla oferujemy usługę utrzymania czystości w budynkach wielorodzinnych. Nasz serwis zewnętrzny zadba o części wspólne obiektów, takie jak znajdujące się na terenie osiedli i budynków wielorodzinnych windy, parkingi podziemne, klatki schodowe, a także tereny okoliczne i zielone. W sezonie zimowym zaś oprócz sprzątania budynków wielorodzinnych i osiedli podejmujemy się również odśnieżania dróg i chodników, a także likwidowania nawisów śnieżnych czy sopli lodowych. Ponadto na terenie osiedli i budynków wielorodzinnych zajmujemy się czyszczeniem elewacji, odśnieżaniem dachów czy udrażnianiem rynien.

Ponadto na terenie osiedli, budynków wielorodzinnych i hali wykonujemy:

  • polimeryzację podłóg,
  • akrylowanie podłóg, posadzek,
  • usuwanie polimerów
  • renowację posadzek i podłóg,
  • ręczne i maszynowe, gruntowne doczyszczenie podłóg.

Wierzymy, że kompleksowość naszej oferty przekona Państwa do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą w zakresie sprzątania osiedli, budynków wielorodzinnych, a także hal produkcyjnych i magazynowych. Nasze usługi realizujemy na terenie wielu polskich miast, m.in. Gliwic, Krakowa, Katowic czy Rzeszowa.


Sprzątanie hal magazynowych i produkcyjnych w 3 krokach:

  • 1. Określenie wielkości oraz charakteru miejsca. Zanim zabierzemy się za czyszczenie hali produkcyjnej lub magazynowej, musimy dokładnie zaznajomić się z miejscem, w którym będziemy świadczyć usługi. To ważne, ponieważ pozwoli nam to na określenie metrażu i tym samym dostosowanie środków czyszczących oraz urządzeń do charakteru konkretnego obiektu. Dzięki temu będziemy również wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę podczas sprzątania.
  • 2. Ustalenie wspólnego grafiku. Naszym celem jest nawiązywanie z Państwem stałej współpracy. Stąd też, po dokładniej wizji lokalnej, zaprosimy Państwa na rozmowę. Wspólnie ustalimy szczegóły wybranej usługi, w tym dni i godziny, w których nasi pracownicy będą pojawiać się w hali produkcyjnej czy magazynowej i dokładnie sprzątać wskazane pomieszczenia. Jesteśmy bardzo elastyczni – każda pora uzgodniona z Państwem jest dla nas odpowiednia.
  • 3. Gotowość do pracy w każdych warunkach. Z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów czyszczących oraz nowoczesnych urządzeń jesteśmy w stanie dokładnie uporządkować każdy rodzaj pomieszczenia, bez względu na jego przeznaczenie. Nasi pracownicy zostali dokładnie przeszkoleni i znają się na swoim fachu, dlatego oferowane przez nas sprzątanie budynków wielorodzinnych, osiedli, hal produkcyjnych i magazynowych jest realizowane na najwyższym poziomie. W razie nieobecności osoby odpowiedzialnej za porządek szybko znajdujemy osobę, która ją zastąpi, zapewniając ciągłość usługi oraz pewność, że hala produkcyjna czy magazynowa zawsze będzie dokładnie wyczyszczona.