Historia firmy

Czysty Efekt to firma sprzątająca założona w 1991 roku, należąca do Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Od ponad 26 lat pozyskujemy Klientów działających na terenie Krakowa, Katowic, Opola, Łodzi, Gliwic, Częstochowy, Lublina i Rzeszowa.

Od 18 lat dysponujemy statusem Zakładu Pracy Chronionej, zapewniając zatrudnienie osobom niepełnosprawnym – aktualnie uczestniczymy w programie "Nowy zawód – pewna przyszłość" realizowanym przez Grupę Edukacyjną InBIT.

Od lat działamy z Fundacją "Partnerstwo dla Środowiska" dbając o ochronę zasobów naturalnych. Przywiązujemy wagę do tego, aby świadczyć usługi z szacunkiem do środowiska – stosujemy bezpieczne preparaty, segregujemy odpady, w odpowiedni sposób wykorzystujemy zasoby naturalne.

W ciągu kilkudziesięciu lat pracy w branży zdobyliśmy zaufanie klientów, co odzwierciedlają liczne referencje wystawione przez współpracujące z nami firmy. Posiadamy profesjonalną, wyszkoloną kadrę pracującą pod okiem doświadczonych brygadzistów, gotową do realizacji każdego zadania.